X

Zapisz się na darmowy newsletter
AI Business

Bądź na bieżąco z możliwościami sztucznej inteligencji w biznesie. Zapisz się na bezpłatny newsletter.

Sztuczna inteligencja rewolucjonizuje biznes

Świat się zmienia nieustannie, czego najbardziej dobitną oznaką rozwój sztucznej inteligencji, która w coraz większym stopniu opanowuje kolejne dziedziny życia. Wykorzystując dane i algorytmy potrafi nie tylko zastąpić człowieka w wielu obszarach, ale i dzięki danym zwiększyć ergonomię tworzonego oprogramowania oraz jego użyteczności.

AI to dla każdego przedsiębiorstwa szansa na szybszy rozwój, dopasowanie się do dynamicznego rynku i przewaga konkurencyjna. W kontekście ERP (Enterprise Resource Planning – Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa), wdrożenie rozwiązań wykorzystujących AI to obecnie konieczność, żeby zmaksymalizować procesy automatyzacji w obszarze realizacji codziennych czynności i przyspieszyć podejmowanie odpowiednich decyzji.

Zrozumieć AI

Czasem nie zdajemy sobie z tego sprawę, ale wachlarz zastosowań sztucznej inteligencji jest bardzo szeroki. Jej działanie towarzyszy nam w codziennym życiu, np. gdy korzystamy z wyszukiwarki internetowej czy nawigacji. Również firmy gromadzące szereg danych – będących paliwem dla AI – chcą je wykorzystać do ulepszania systemów planowania i gospodarki zasobami wewnętrznymi (ERP).

Firma Comarch przygotowała ciekawy e-book o AI , w którym krok po kroku przystępnym językiem przedstawiony jej fenomen AI, szczególnie w odniesieniu do obszaru systemów klasy ERP, czyli oprogramowania zarządzającego zasobami firm. Okazuje się, że firmy informatyczne będą wkraczać w nurt tworzenia rozwiązań, w których niepodzielnie zaczyna królować wspomaganie systemu ERP sztuczną inteligencją.

OCR – przykład udanego wykorzystania sztucznej inteligencji

Sektor ERP w Comarch od wielu lat realizuje strategię dostarczania nowoczesnych i optymalnych rozwiązań technologicznych w ramach systemów ERP. Comarch wybierany jest bardzo często, przez co firma ma pokaźny portfel klientów nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech i we Francji.

Zastosowanie AI widać na przykładzie technologii OCR (Optical Character Recognition – Optyczne Rozpoznawanie Tekstu), która znajduje zastosowanie w obszarze usprawniania prac działów księgowych. Dzięki OCR błyskawicznie wprowadzisz do rejestrów VAT każdą papierową fakturę. Chmurowa usługa Comarch OCR wykona za Ciebie mnóstwo pracy – odczyta i skataloguje dane z faktury, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, przeznaczając go na inne zadania.

Nie zwlekaj, to trwa tylko chwilę – Pobierz e-booka!

Korzystając z możliwości sztucznej inteligencji, nie tylko zwiększasz efektywność działania swojej firmy, ale i efektywniej oferujesz lepsze usługi swoim Klientom.

Pobierz e-booka o AI, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach, które możesz zyskać. Zdobądź wiedzę przekazaną od doświadczonych praktyków i bądź zawsze kilka długości przed konkurencją.

Pobierz ebooka

Artykuł został stworzony przez firmę Comarch.


Porozmawiaj z nami o sztucznej inteligencji
Dołącz do grupy "AI Business" na Facebooku

(Visited 31 times, 1 visits today)

Newsletter
AI Business

Bądź na bieżąco z możliwościami sztucznej inteligencji w biznesie.
Zapisz się na bezpłatny newsletter.Najnowsze artykuły - AI sztuczna inteligencja

Send this to a friend