X

Zapisz się na darmowy newsletter
AI Business

Bądź na bieżąco z możliwościami sztucznej inteligencji w biznesie. Zapisz się na bezpłatny newsletter.

VersaBox rozwija sieć sprzedaży z nowym partnerem BOSKY

Polski producent autonomicznych robotów VersaBox rozpoczyna współpracę z renomowanym przedstawicielem z branży opakowań. Celem projektu jest poszerzenie kanału dystrybucji.

Po fazie rozwoju własnych produktów robotów AMR oraz systemów szybkiego wdrażania automatyzacji intralogistyki, a także skutecznego pozyskiwania funduszy inwestycyjnych, VersaBox kontynuuje (rozpoczyna) budowę szerokiej sieci sprzedaży.

W tym celu firma nawiązała współpracę z BOSKY – firmą specjalizującą się w automatyzacji procesów pakowania. Nowy partner VersaBox od ponad 25 lat dostarcza maszyny i urządzenia, projektuje oraz kompleksowo wdraża linie do pakowania, w tym również rozwiązania ergonomiczne i robotyczne. Grupa BOSKY na bieżąco doskonali swoją ofertę poprzez wprowadzanie rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Wyselekcjonowane urządzenia dostępne w BOSKY przeznaczona są dla wszystkich klientów – niezależnie od branży i wielkości.

W ramach współpracy z producentem robotów AMR, BOSKY wspierać będzie kompleksową obsługę klienta – od sprzedaży, przez wdrożenie, po serwis maszyn produkowanych przez VersaBox.

 – W czasach niepewnej sytuacji gospodarczej przedsiębiorcy muszą szukać elastycznych rozwiązań, aby zachować konkurencyjność – mówi Marcin Boski, prezes BOSKY.Dzięki automatyzacji i robotyzacji jesteśmy w stanie poszerzyć możliwości wzrostu przewagi konkurencyjnej naszych klientów w wielu obszarach. Współpraca z VersaBox pozwoli oferować naszym klientom rozwiązania poprawiające wzrost wydajności pracy w obszarze intralogistyki, która ściśle powiązana jest z procesem pakowania zbiorczego.

Liczymy na to, że dzięki wsparciu doświadczonego partnera, nasze sprawdzone i doceniane przez klientów i inwestorów rozwiązania, już wkrótce na szeroką skalę zagoszczą w wielu firmach produkcyjnych – komentuje Jacek Królik, CEO VersaBox Sp. z o.o.

To kolejny etap dynamicznego rozwoju polskiego przedstawiciela przemysłu robotyzacji intralogistyki. VersaBox kompleksowo projektuje urządzenia (autonomiczne roboty transportowe) oraz systemy implementujące ich prace w magazynach i halach produkcyjnych.

Źródło: informacja prasowa


Porozmawiaj z nami o sztucznej inteligencji
Dołącz do grupy "AI Business" na Facebooku

(Visited 49 times, 1 visits today)

Newsletter
AI Business

Bądź na bieżąco z możliwościami sztucznej inteligencji w biznesie.
Zapisz się na bezpłatny newsletter.Najnowsze artykuły - AI sztuczna inteligencja

Send this to a friend