X

Zapisz się na darmowy newsletter
AI Business

Bądź na bieżąco z możliwościami sztucznej inteligencji w biznesie. Zapisz się na bezpłatny newsletter.

Jak zarządzać produkcją w chmurze? Eksperci zdradzają tajniki prowadzenia przemysłu 4.0

O tym, jak wprowadzać nowe technologie do zarządzania w przemyśle, już 24 lipca podczas bezpłatnego webinaru Business Centre Club opowiedzą eksperci wirtualnego zarządzania produkcją.

Technologie chmurowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem w wielu obszarach i przedsiębiorstwach – także w Polsce. Gałęzią gospodarki, która mimo olbrzymiego potencjału jest stale opóźniona we wprowadzaniu wirtualnych metod zarządzania jest jednak przemysł produkcyjny – sektor, który szczególnie ucierpiał na pandemii koronawirusa.   

Eksperci o przemyśle 4.0

Zdaniem ekspertów, receptą na wyjście z kryzysu dla Industry 4.0, jest dynamiczne wdrażanie wirtualnego zarządzania produkcją. O tym, co powstrzymuje firmy produkcyjne przed systemami MES, dlaczego warto w pełni wykorzystywać nową architekturę i co zmienia się w zakresie jej implementacji w Polsce, opowiedzą eksperci firmy Andea, Mirosław Kotecki oraz Tadeusz Dyduch. Wirtualne spotkanie w formie webinaru odbędzie się w ramach realizowanego przez klub przedsiębiorców Business Centre Club cyklu „Cyfrowa Firma”. 

Jak systemy zarządzania produkcją MES wpływają na poprawę procesów, jak sztuczna inteligencja wspiera zarządzanie wiedzą i jak zwiększać wydajność zasobów produkcyjnych i zoptymalizować koszty?

Odpowiedź na te i inne pytania padną podczas webinaru „Systemy zarządzania produkcją w chmurze” już 24 lipcaDarmowa rejestracja na to wydarzenie dostępna jest tutaj -> https://bit.ly/TechCloudPrzemyslBCC   

Cyfrowa Firma

W ramach bezpłatnego cyklu webinariów „Cyfrowa Firma” przedsiębiorcy z całej Polski zdobywają wiedzę, pozwalającą zmieniać swój biznes w oparciu o nowe realia i szeroką obecność w sieci. Cykl wirtualnych szkoleń prowadzą uznani eksperci z zakresu marketingu, prawa, human resources, zarządzania danymi, branży eventowej oraz programowania. 


Porozmawiaj z nami o sztucznej inteligencji
Dołącz do grupy "AI Business" na Facebooku

(Visited 37 times, 1 visits today)

Newsletter
AI Business

Bądź na bieżąco z możliwościami sztucznej inteligencji w biznesie.
Zapisz się na bezpłatny newsletter.Najnowsze artykuły - AI sztuczna inteligencja

Send this to a friend