X

Zapisz się na darmowy newsletter
AI Business

Bądź na bieżąco z możliwościami sztucznej inteligencji w biznesie. Zapisz się na bezpłatny newsletter.

Taneczno-modowy eksperyment Google’a

Google stworzyło narzędzie, które będzie nie lada gratką dla fanów mody i tańca.

Bądź modny i tańcz! To temat przewodni nowego narzędzia Google’a. Dzięki niemu, będziesz mógł poznać liczne projekty niemalże 1000 projektantów oraz zobaczyć ruchy z najpiękniejszych choreografii tanecznych.

Google i moda

źródło: blog.google.com

Nowe narzędzie od Google’a na pewno wywoła uśmiech na twarzy niejednego fana mody. Bowiem od niedawna możemy korzystać z możliwości jakie niesie za sobą projekt Runway Palette. Klikając w ten link, możemy wybrać taką gamę kolorów, jaką chcemy zobaczyć na zdjęciach z wydarzeń typu Fashion Week. Dostępnych jest tam ponad 140 000 zdjęć z około 4000 pokazów mody.

Jak czytamy na blogu Google’a, pozwoli to na interaktywną wizualizację trendów z prawie 4 lat życia mody. Daje to łącznie dostęp do dzieł ponad 1000 projektantów. Za pomocą Runway Palette, możesz także zrobić zdjęcie swojej szafy, a sztuczna inteligencja wygeneruje dla Ciebie podobne połączenia kolorystyczne do tych znanych z wybiegów.

Nauka choreografii

źródło: experiments.withgoogle.com

Drugi eksperyment Google’a to nauka poszczególnych kroków z choreografii tanecznych. I to z najlepszymi! We współpracy z Wayne McGregorem, powstało narzędzie zwane Living Archive. Jest ono oparte na sztucznej inteligencji i zawiera ponad 100 godzin układów tanecznych z ponad 25-letniego archiwum Wayne’a.

Co ciekawe, w lipcu zostało ono już wykorzystane w LA Music Center. I nic w tym dziwnego, gdyż zawiera ono aż pół miliona pozycji, dzięki którym możemy odtwarzać znane choreografie lub stworzyć własną, dostosowaną do naszych możliwości tanecznych.

Jak czytamy na blogu Google’a, te dwa eksperymenty możemy przetestować za pomocą wejścia na stronę internetową lub instalując bezpłatną aplikację.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android


Porozmawiaj z nami o sztucznej inteligencji
Dołącz do grupy "AI Business" na Facebooku

(Visited 68 times, 1 visits today)

Newsletter
AI Business

Bądź na bieżąco z możliwościami sztucznej inteligencji w biznesie.
Zapisz się na bezpłatny newsletter.Najnowsze artykuły - AI sztuczna inteligencja

Send this to a friend